Submenu

NAL organiseert informatiesessie over slim laden

07-03-2024 349 keer bekeken 0 reacties

Begin

28-03-2024 om 15:00

Einde

28-03-2024 om 18:00

Maximaal aantal aanmeldingen bereikt, je kunt je niet meer aanmelden.

Locatie

Het stroomnet staat onder druk en het laden van EV’s is steeds actueler. Vanuit de Nationale Agenda Laadinfrastructuur (NAL) werken we hard om slim laden gemeengoed te laten worden. Daarom organiseren we op 28 maart een sessie over het nationaal opschalingsprogramma ‘Slim laden voor iedereen'.

Slim laden is een ‘must have’ om te zorgen voor een stabiel en betaalbaar elektriciteitsnetwerk en een zorgeloze overstap naar elektrisch vervoer. Slim laden maakt vraagsturing en tijdelijke opslag via miljoenen elektrische voertuigen mogelijk. Het maakt het energiesysteem flexibeler en is daarmee onmisbaar voor de transities in mobiliteit en energie in Nederland. Daarom nodigt de NAL je van harte uit om bijgepraat te worden en jullie gedachten te delen.

Op donderdag 28 maart vindt bij Last Mile Solutions te Rotterdam van 15:00 tot 18:00 de informatiesessie plaats over het nationaal opschalingsprogramma voor Slim laden: ‘Slim laden voor iedereen’. Het doel van deze sessie is om je te informeren over de recente ontwikkelingen van het nationale opschalingsprogramma en de vooruitgang die we gezamenlijk geboekt hebben. Ook gaat spreker Nico Brinkel je verder inspireren met de laatste inzichten rondom slim laden. Daarnaast is er ook ruime gelegenheid tot het stellen van vragen.

Ben je geinteresseerd?

Klik dan op de onderstaande knop voor meer infomatie over de informatiesessie 'Slim laden'!

Meer informatie

 

 

Velden met een * zijn verplicht.

Anti spam controle

We gebruiken CAPTCHA als controlemiddel om spam tegen te houden. Vink de checkbox aan om door te gaan. Mogelijk wordt er gevraagd om bepaalde afbeeldingen te selecteren.
 
Een momentje...
Cookie-instellingen